Sutikite, kad rašyti gražiai, įskaitomai ir tvarkingai sekasi ne kiekvienam iš mūsų. Šiandien dailus raštas – retenybė, nes neberašome laiškų, sveikinimo atvirukų, dienoraščių. Rašysena yra visam gyvenimui, todėl labai svarbu, kad ji tinkamai susiformuotų. Harmoningas raštas – harmoninga asmenybė. Dailiai rašyti turi norėti kiekvienas žmogus. Tą daryti reikia ne tik per pamokas.
Mūsų mokyklos mokiniai Gabrielė Steputytė, Evelina Dargytė, Augustina Lapinskaitė, Saulena Šiaulytė ir Benediktas Pakalniškis dalyvavo rajoniniame dailyraščio konkurse „Rašom“. Į Minijos progimnaziją susirinko gausus moksleivių būrys iš viso rajono. Dailiai raides ant popieriaus vedžiojo 5- 12 klasių mokiniai. Mūsų moksleiviai pasirodė tikrai gerai, ypač konkurso užduotis gerai atliko Augustina. Ji 5 – 6 klasių mokinių grupėje laimėjo antrąją vietą. Džiaugiamės visų dalyvių pastangomis ir dėkojame už dalyvavimą.
Mokytoja Lidija Meižienė