2023–2024 MOKSLO METŲ DARBUOTOJAI
PEDAGOGINIŲ DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS
Eil.
Nr. |
Vardas, pavardė | Pareigos | Kitos funkcijos | El. paštas | |
Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla | |||||
1. | Deimantė Auksorė | Anglų kalbos mokytoja | 7b klasės vadovė, metodinės grupės pirmininkė | deimante.auksore@vezaiciai.lt | |
2. | Lina Arienė | Matematikos mokytoja | 9, 10 klasių vadovė | lina.ariene@vezaiciai.lt
|
|
3. | Dalia Baliutavičienė | Direktorė | direktorius@vezaiciai.lt
|
||
4. | Aida Balsevičienė | Specialioji pedagogė | aida.balseviciene@vezaiciai.lt
|
||
5. | Rima Balsevičienė | Pradinio ugdymo mokytoja | 3 klasės vadovė | rima.balseviciene@vezaiciai.lt | |
6. | Lina Budginienė | Anglų kalbos mokytoja | 5a, 6a klasių vadovė | lina.budginiene@vezaiciai.lt | |
7. | Vitalija Drąsutavičienė | Pradinio ugdymo mokytoja | 4b klasės vadovė | vitalija.drasutaviciene@vezaiciai.lt
|
|
8. | Daina Dovainytė | Psichologė | daina.dovainyte@vezaiciai.lt
|
||
9. | Laima Gabrikovičienė | Priešmokyklinio ugdymo mokytoja | laima.gabrikoviciene@vezaiciai.lt
|
||
10. | Virginija Galinienė | Priešmokyklinio ugdymo mokytoja | „Gudručių“ grupė | virginija.galiniene@vezaiciai.lt
|
|
11. | Daiva Garbenčiūtė-Juškienė | Pradinio ugdymo mokytoja | 2a klasės vadovė, pailgintos mokymosi dienos grupės auklėtoja | daiva.garbenciute.juskiene@vezaiciai.lt
|
|
12. | Indrė Gurauskaitė | Istorijos mokytoja | Istorijos, Pilietiškumo pagrindų mokytoja | indre.gurauskaite@vezaiciai.lt | |
13. | Greta Jašmantaitė | Šokio mokytoja | greta.jasmantaite@vezaiciai.lt
|
||
14. | Virginijus Jonauskas | Technologijos ir informacinių technologijų/informatikos mokytojas | virginijus.jonauskas@vezaiciai.lt
|
||
15. | Violeta Jonikaitė | Dailės, Technologijos mokytoja | violeta.jonikaite@vezaiciai.lt
|
||
16. | Rita Kasiliauskienė | Pradinio ugdymo mokytoja | 1b klasės vadovė, pailgintos mokymosi dienos grupės auklėtoja | rita.kasiliauskiene@vezaiciai.lt
|
|
17. | Erika Košienė | Lietuvių kalbos mokytoja | 8 klasės vadovė, metodinės grupės pirmininkė | erika.kosiene@vezaiciai.lt | |
18. | Lina Lapinskienė | Pradinio ugdymo mokytoja | 2b klasės vadovė, Metodinės tarybos pirmininkė | lina.lapinskiene@vezaiciai.lt | |
19. | Irena Liebienė | Socialinė pedagogė | Etikos mokytoja | irena.liebiene@vezaiciai.lt | |
20. | Eglė Lingienė | Vokiečių kalbos mokytoja | egle.lingiene@vezaiciai.lt | ||
21. | Virginija Mačiulaitienė | Chemijos, biologijos, Gamtos ir žmogaus mokytoja | virginija.maciulaitiene@vezaiciai.lt | ||
22. | Virginija Nakrevičiūtė | Matematikos mokytoja | 5b klasės vadovė | virginija.nakreviciute@vezaiciai.lt
|
|
23. | Judita Narutavičienė | Biologijos, Gamtos ir žmogaus, Gamtos mokslų mokytoja | judita.narutaviciene@vezaiciai.lt | ||
24. | Egidijus Pranckevičius | Fizikos mokytojas | egidijus.pranckevicius@vezaiciai.lt | ||
25. | Aivaras Rimkevičius | Geografijos, Ekonomikos pagrindų mokytojas | aivaras.rimkevicius@vezaiciai.lt | ||
26. | Birutė Ruigienė | Fizinio ugdymo mokytoja | birute.ruigiene@vezaiciai.lt | ||
27. | Irena Saldytė | Tikybos mokytoja | irena.saldyte@vezaiciai.l | ||
28. | Asta Samoškienė | Pradinio ugdymo mokytoja | 4a klasės vadovė, metodinės grupės pirmininkė | asta.samoskiene@vezaiciai.lt
|
|
29. | Andželika Stropuvienė | Muzikos mokytoja | 7a klasės vadovė | andzelika.stropuviene@vezaiciai.lt | |
30. | Ligita Šarūnienė | Pradinio ugdymo mokytoja | 1a klasės vadovė, pailgintos mokymosi dienos grupės auklėtoja | ligita.saruniene@vezaiciai.lt | |
31. | Ramunė Šatkienė | Priešmokyklinio ugdymo mokytoja | „Smalsučių“ grupė | ramune.satkiene@vezaiciai.lt | |
32. | Dalia Vaičekauskaitė | Direktoriaus pavaduotoja ugdymui | Vaiko gerovės komisijos pirmininkė | pavaduotojas1@vezaiciai.lt | |
33. | Linas Vaičiulis | Lietuvių kalbos mokytojas | linas.vaiciulis@vezaiciai.lt | ||
34. | Lidija Vaitkienė | Rusų kalbos mokytoja | lidija.vaitkiene@vezaiciai.lt
|
||
35. | Deimantė Želvienė | Logopedė | 6b klasės vadovė | deimante.zelviene@vezaiciai.lt | |
Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinės mokyklos Girininkų skyrius | |||||
36. | Rita Mikutienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja | „Kodėlčiukų“ grupė, pailgintos mokymosi dienos grupės auklėtoja | rita.mikutiene@vezaiciai.lt
|
|
37. | Rasa Jurgulienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja | rasa.jurguliene@vezaiciai.lt
|
||
Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius | |||||
38. | Inesa Budvytienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja | „Pelėdžiukų“ grupė | inesa.budvytiene@vezaiciai.lt
|
|
39. | Dalė Cirtautienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja | dale.cirtautiene@vezaiciai.lt | ||
40. | Daiva Dromantienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja | „Zuikučių“ grupė | daiva.dromantiene@vezaiciai.lt | |
41. | Kristina Griauslytė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja | kristina.griauslyte@vezaiciai.lt | ||
42. | Edita Grinienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja | „Ančiukų“ grupė, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė | edita.griniene@vezaiciai.lt
|
|
Agnė Jankienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja | „Nykštukų“ grupė | agne.jankiene@vezaiciai.lt
|
||
44. | Aušrinė Kumpienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja | ausrine.kumpiene@vezaiciai.lt
|
||
45. | Irena Šeškienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja | „Vyturiukų“ grupė | irena.seskiene@vezaiciai.lt
|
|
46. | Aldona Tilvikienė | Neformaliojo švietimo mokytoja (muzikos mokymas) | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja | aldona.tilvikiene@vezaiciai.lt
|
|
47. | Loreta Zakarienė | Logopedė | Specialioji pedagogė | loreta.zakariene@vezaiciai.lt
|
|
48. | Rita Žemgulienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja | Direktoriaus pavaduotoja ugdymui | pavaduotojas3@vezaiciai.lt
|
|
49. | Skaidra Žvinienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja | „Ežiukų“ grupė | skaidra.zviniene@vezaiciai.lt
|
|
Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinės mokyklos Lapių skyrius | |||||
50. | Daiva Miliauskienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja | „Lapiukų“ grupė | daiva.miliauskiene@vezaiciai.lt | |
51. | Danutė Kundrotienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja | danute.kundrotiene@vezaiciai.lt |
APTARNAUJANČIŲ DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Pareigos |
Vėžaičių pagrindinė mokykla | ||
1 | Saulius Šiaulytis | Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams, elektrikas |
2 | Jūratė Žilinskienė | Administratorė |
3 | Danutė Jankienė | Sekretorė |
4 | Daiva Norkienė | Ūkvedė, pagalbinė darbininkė |
5 | Vitalija Rudienė | Valytoja |
6 | Audrona Asnauskienė | Valytoja |
7 | Regina Vaišnorienė | Valytoja |
8 | Genutė Bundulienė | Valytoja |
9 | Limana Pupšienė | Kiemsargė |
10 | Virginija Matevičienė | Valytoja |
11 | Rima Vaivadienė | Virėja |
12 | Povilas Kareiva | Autobuso vairuotojas, statinių techninės priežiūros ir einamojo remonto darbininkas |
13 | Vaida Juciuvienė | Pagalbinė virtuvės darbininkė |
14 | Vilma Čėsnienė | Virėja, virtuvės darbininkė |
15 | Laima Kerpienė | Valytoja |
16 | Nijolė Lukauskienė | Mokyklos budėtoja |
17 | Stasys Indriliūnas | Autobuso vairuotojas |
18 | Laima Bertašienė | Vyriausioji virėja |
19 | Albina Kareivienė | Priešmokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja |
20 | Rima Žičkienė | Priešmokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja |
21 | Algis Jekaitis | Statinių techninės priežiūros ir einamojo remonto darbininkas |
22 | Asta Valiūnienė | Virėja |
23 | Asta Kirilovienė | Mokytojo padėjėja |
24 | Inga Čėsnienė | Virtuvės darbininkė, pagalbinė virtuvės darbininkė |
25 | Renata Lengvinienė | Mokytojo padėjėja |
26 | Vaida Smilgevičienė | Mokytojo padėjėja |
Girininkų skyrius | ||
27 | Rima Stonkienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja |
28 | Lina Barbšienė | Pagalbinė darbininkė, valytoja |
Ikimokyklinio ugdymo skyrius | ||
29 | Daiva Kuprelienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja |
30 | Zita Žilienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja |
31 | Danutė Būdvytienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja |
32 | Rima Norvaišienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja |
33 | Audronė Jonikė | Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja |
34 | Lina Cirtautienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja, skalbėja |
35 | Vita Vyšniauskaitė | Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja |
36 | Kristina Jakutienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja |
37 | Alma Šeputienė | Kiemsargė, valytoja |
38 | Jūratė Žilienė | Sandėlininkas, virėjas |
39 | Inga Sutkienė | Vyriausioji virėja |
40 | Elena Griauslienė | Mokytojo padėjėja |
41 | Lina Tolienė | Virėja |
42 | Ieva Kapočiūtė | Mokytojo padėjėja |
43 | Donata Razutienė | Mokytojo padėjėja |
Lapių skyrius | ||
44 | Vaidas Skuodas | Ūkvedys |
45 | Astutė Ruibienė | Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja |
46 | Jūratė Kundrotienė | Mokyklos budėtoja, darbininkė |
47 | Bronislovas Butkus | Autobuso vairuotojas, statinių techninės priežiūros ir einamojo remonto darbininkas |
48 | Daiva Bacevičienė | Virėja |
49 | Romas Kundrotas | Valytojas, statinių techninės priežiūros ir einamojo remonto darbininkas |
50 | Kristina Šemulienė | Valytoja, kiemsargė |
51 | Gražina Meškauskienė | Valytoja, kiemsargė |
Girininkų skyrius ( nuo 2023-10-13) | ||
52 | Irma Norvilaitė | Kūrikė |
53 | Aldona Grimalienė | Kūrikė |