Kelionė prasidėjo nuo Klaipėdos geležinkelio stoties. Paminklinis garvežys, kuris įrašytas į LR kultūros paveldo registrą, skulptūra „Atsisveikinimas su Tėvyne“, ištremtų Klaipėdos miesto ir jo apylinkių gyventojų atminimui skirta lenta sugrąžino mokinius į visuomeninio ugdymo pamoką – „Kas padėjo Lietuvai atgauti laisvę po ilgos okupacijos?“.
Traukiniu atvykę į Kretingą, pėsčiomis keliavo nuo geležinkelio stoties iki grafų Tiškevičių dvaro. Rotušės aikštė, Nepriklausomybės paminklas, garsusis Kretingos Lurdas, įspūdingas grafų Tiškevičių dvaras su Žiemos sodu, astronominis kalendorius su Saulės laikrodžiu, etnografinė ekspozicija, Lietuvos jaunimo metams paminėti iš Stelmužės ąžuolo gilės išaugintas ąžuoliukas praturtino žinias apie Lietuvos istoriją, kultūrą ir architektūrą.
Buvo smagu keliauti, patirti naujų įspūdžių ir klasės draugų bendrystę.
Mokytoja Ligita
3a klasės išvyka traukiniu į Kretingą







