Menu Close

Būk atsargus kelyje!

 

Kaip ir kasmet, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla tęsia bendradarbiavimą su Klaipėdos rajono policijos komisariato pareigūnais. Rugsėjo 20 dieną į mokyklą atvyko bendruomenės pareigūnė Asta Zbarauskienė, kuri mokė pirmos klasės mokinius saugiai elgtis gatvėje, pasakojo, kodėl svarbu būti atsargiems kelyje.

Susitikimo metu pareigūnė rodė vaikams mokomuosius filmukus, pateikė praktines užduotis, kalbėjosi apie saugų elgesį kelyje: kur ir kaip saugiai pereiti gatvę, kaip elgtis autobuse ir iš jo išlipus, kokios saugumo priemonės važiuojant dviračiu yra būtinos, kodėl svarbu prisisegti saugos diržus automobilyje. Taip pat suteikė žinių  apie atšvaitų svarbą tamsiu paros metu, pademonstravo, kaip juos tinkamai segėti. Pareigūnė mokiniams aiškino, jog gatvėje ir kelyje svarbiausia neskubėti. Jie turi būti drausmingi, atidūs ir atsargūs. Bendruomenės pareigūnė  pirmokams perdavė Klaipėdos rajono mero Broniaus Markausko dovanas – atšvaitus.

Manome, jog tokios pamokėlės vaikams labai reikalingos, nes atkreipiamas dėmesys į kelių eismo taisyklių svarbą, ugdomas jaunųjų eismo dalyvių sąmoningumas ir atsakingumas.

 

Socialinė pedagogė Irena Liebienė

 

Skip to content