Mūsų mokykloje nuo rugsėjo 11 d. veiks dvi pailginto mokymosi grupės.
| Grupė | Dalyviai | Mokytojas | Užsiėmimų vieta |
| 1 | 1a ir 1b klasės mokiniai | Irena Rubavičienė, Lina Arienė | 1 b klasė |
| 2 | 2, 3, 4 klasių mokiniai | Vytautas Rubavičius | 2 klasė |
Informaciją apie grupių veiklos laiką pateiks grupėje dirbantys mokytojai.
Mokyklos direktorė Dalia Baliutavičienė