Mūsų mokykla prisideda prie organizuojamos nacionalinės akcijos „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017“ (nuo kovo 20 iki 26 d.).
Numatomos veiklos:
Pirmadienis:
- Akcijos „Savaitė be patyčių“ paskelbimas mokyklos internetiniame puslapyje.
- Akcijos „Komplimentai draugams, mokytojams ir tėveliams“ organizavimas mokyklos bendruomenei.
Antradienis: Stendo parengimas „Reaguok, veik, padėk!“. Trečiadienis: Informacijos apie psichologinę pagalbą telefonu ir internetu platinimas mokyklos bendruomenei.
Ketvirtadienis:
- Užsiėmimas priešmokyklinių grupių mokiniams „Mūsų rankos ir žodžiai skirti geriems darbams“.
- Tyrimo apie patyčių paplitimą mokyklos bendruomenėje pristatymas ir aptarimas.
Penktadienis: Klasių valandėlių vedimas mokinių – mokiniams tema „Patyčios bijo Tavo nepritarimo!“.
Linkime Jums draugiškos savaitės!