Menu Close

Edukacinė išvyka į Pajuodupio kaimą

Ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Nykštukų“ grupės ugdytiniai susiruošė į netoliese esantį Pajuodupio kaimą. Vykome į svečius pas mūsų grupės draugę Viltę. Sodyboje mus pasitiko Viltės tėveliai.

Ugdytiniai susipažino su ūkyje auginamais gyvūnais, turėjo galimybę juos pamaitinti ir paglostyti. Viltės mama parodė iš avių vilnos suverptus siūlus. Eglyne aplankėme įsikūrusias bitutes, aptarėme jų reikšmę žmogaus ir augalų gyvenime. Radome suruoštą didžiulę rudens gėrybių kraitę, kartu su vaikais įtvirtinome žinias apie daržoves ir vaisius, juose esančius vitaminus. Pasidžiaugėme nuostabia sodybos aplinka, gamta, tyru ir gaiviu oru, ošiančiu mišku. Smagiausias žaidimas, kurį mums paruošė Viltės tėtis, tai – „Labirintas per laukus“. Po puikios edukacinės veiklos ūkyje šeimininkai mus pakvietė pasivaišinti kaimiškais gardumynais.

Laikas prabėgo nepastebimai, vaikams ši kelionė labai patiko, jie patyrė daugybę gerų emocijų, o grįžę į grupę dar ilgai dalinosi savo įspūdžiais.

Mūsų Viltė visada sako: „Gyventi kaime gera“. Galime pasidžiaugti, kad yra darbščių, nuoširdžių žmonių, kurie puoselėja kaimiškas tradicijas, dalinasi savo patirtimi ir  turi ką parodyti augančiai kartai. Nuoširdžiai dėkojame Viltės tėveliams už šiltą priėmimą ir nuostabią dieną!

 

Ikimokyklinio ugdymo

vyr. mokytoja Agnė Jankienė

 

Skip to content