Mokykla yra pasiruošusi nuo kovo 30 d vykdyti ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį ir pagrindinį ugdymą nuotoliniu būdu. Dėkoju Jums už supratingą bendradarbiavimą su klasių vadovais, mokytojais, pagalbos mokiniui specialistais, rengiantis šiam sudėtingam ugdymo periodui. Neabejoju, jog pirmoji savaitė bus ypač sunki ir Jums, ir vaikams, ir mokytojams, ir administracijai. Ugdymo procesas bus susijęs su numatytais ir nenumatytais trukdžiais, todėl jis bus koreguojamas. Esu tikra, kad Jūs su vaikais aptarėte būsimus mokymosi pokyčius, padidėjusią mokinio atsakomybę už savo darbo rezultatus, galimybes mokymuisi naudoti kompiuterius, planšetes, mobiliuosius telefonus, sudarėte dienos režimą. Kviečiu Jus stebėti, kaip vaikams sekasi susidoroti su iššūkiais, padėti jiems spręsti iškilusias problemas (bet neatlikti už juos nurodytas užduotis!), palaikyti glaudų bendradarbiavimą su visais ugdymo procese dalyvaujančiais mokytojais, administracija, siūlyti, kaip galima tobulinti pamokų organizavimą.
Linkiu visiems sveikatos ir ištvermės!
Pagarbiai
Direktorė Dalia Baliutavičienė