Menu Close

Išvyka į Klaipėdos valstybinę kolegiją praktiniams darbams su devintokais

Kovo 1 d. susirinkusi mokykloje šauni 9 klasės mokinių komanda pasiruošė startuoti su vairuotoju Stasiu ir fizikos mokytoju į Klaipėdos valstybinę kolegiją praktiniams užsiėmimams: „Įvairių elektrinių grandinių sujungimas“ (pagal Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinės mokyklos veiklos tobulinimo plane numatytas veiklas). Prieš tai mokiniai repetavo, jungė grandines mokykloje iš raudonųjų lagaminų, gautų mokymo reikmėms. Nuvykus į kolegiją labai maloniai ir šiltai priėmė dėstytojas Gediminas Uskovas. Dėstytojas pradžioje priminę teorinę medžiagą, o paskui devintokai kibo į darbą. Dirbo grupėmis po 2 mokinius (kiekviena grupė gavo darbo priemones), galima buvo viską paliesti, pabandyti, pajungti. Buvo išardytas multimetras ir parodyta kaip jis sudarytas. Dirbome labai intensyviai su mažomis pertraukėlėmis, nes Gediminas Uskovas turėjo prie kiekvieno prieiti, parodyti ir paaiškinti. Ačiū Jam. Ačiū pavaduotojai Daliai ir 9 klasės auklėtojai Linai už pagalbą organizuojant išvyką. Mokiniai pagilino savo turimas žinias apie elektros grandines, jų jungimo būdus, susipažino iš arčiau su multimetru.

Nuotraukose: pradžioje repeticija su naujomis fizikos priemonėmis iš lagaminų mokykloje ir kitos nuotraukos jau iš kolegijos.

 

Vėžaičių pagrindinės mokyklos fizikos mokytojas Egidijus

Europos Sąjungos struktūrinių fondų/ Europos socialinio fondo lėšų bendrai finansuojamas projektas Nr. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 „Kokybės krepšelis“

Skip to content