Menu Close

Klaipėdos technologijų mokymo centras

2023 m. lapkričio 8 d. Vėžaičių pagrindinės mokyklos 10 klasės mokiniai kartu su mokytoja Lina Ariene ir karjeros specialiste Gytaute Mačiulaite lankėsi Klaipėdos technologijų mokymo centre.

Tai buvo pažintinis vizitas, kurio metu mokiniai susipažino su įstaigos siūlomomis floristo, siuvėjo, sukirpėjo – konstruktoriaus, kirpėjo, kompiuterinių tinklų aptarnavimo techniko, PHP programuotojo profesijomis bei jų mokymosi aplinka. Mokiniai aplankė ir Klaipėdos technologijų mokymo centre esantį inžinerijos skyrių, kuriame skyriaus vedėja Loreta Maželienė išsamiai papasakojo apie automobilių kėbulų bei transporto priemonių remontininkų, suvirintojo ir kitas jų populiarias profesijas bei parodė, kaip profesinėje mokykloje praktiką atlieką jų mokiniai.

Vėžaičių pagrindinės mokyklos mokiniai kiekvienais metais renkasi įvairias profesines mokyklas bei gimnazijas savo tolimesniam mokymuisi. Po šio vizito 10 klasės mokiniai susidomėjo profesijų pasiūla, todėl apsvarstys galimybę įgyti profesijos būtent šioje mokykloje.

Skip to content