Besibaigiant spaliui kaip ir kasmet „Kodėlčiukų“ grupės vaikučiai lankėsi Girininkų kaimo kapinaitėse. Grėbė lapus, surinko senų žvakių indelius, papuošė ir uždegė žvakeles ant likusių kapelių, sužinojo ir prisiminė vėlinių tradicijas.
Nesvarbu, kad esame maži, bet mūsų širdelės didelės ir pilnos meilės ir atjautos.
Mokytoja Rita Mikutienė




