Lapkričio 1-ąją minima Visų Šventųjų diena, o lapkričio 2-ąją – Vėlinės, todėl mūsų mokyklos mokiniai prisiminė išėjusius: tvarkė apleistus kapus, degė žvakeles bei dovanojo gražiausias gėles išėjusiems – piešinius, prisiminimus bei eiles – juk atmintis yra labai svarbi žmogaus gyvenime…
Šilta liepsnelė prie kapelio
Kelia vėlę iš miegelio.
Baltos gėlės sustatytos,
Su kiaušiniais apkaišytos.
Lapai sukasi ratu,
Laksto vėjo nešami.
Gera man širdy, ramu,
Vėl pabuvome kartu.
Nors minutę, nors trumpai,
Vėl maldelėje ramiai
Aplankyta tu buvai.
Skrisk vėlele ten aukštai…
Toma Jonušaitė, 7a kl.
Mokytojos Rima ir Erika




