Mokyklos jaunieji žurnalistai pradeda savo kūrybinę veiklą. Susirinkę į pirmą susitikimą mes nutarėme tęsti tradiciją leisti mokyklos laikraštį. Ilgai svarstę nusprendėme laikraštį pavadinti „PELĖDA“. Laikraštį pavadinome taip, kadangi šie paukščiai laikomi išminties įsikūnijimu. O mes savo leidinyje taip pat pabandysime „išmintingai“ apžvelgti mokyklos gyvenimą, pakalbinsime įdomius jos žmones, kalbėsime apie moksleivių pasiekimus ir, žinoma, nepamiršime, kad geras juokas gydo žmonių sielas. Visus kviečiame bendradarbiauti, padėti mums. Malonaus skaitymo.
Laikraščio redaktorius Ignas Montvydas


