Menu Close

Paskaitykim knygelę kartu

Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinės mokyklos, priešmokyklinės „Gudručių“ grupės vaikučiai ir mokytoja Laima kartu su logopede Deimante dalyvavo tarptautiniame projekte „KARTU PASKAITYKIM  KNYGELĘ“  Deimantė skaitė Evelinos Daciūtės knygą „Laimė yra lapė“. Kai kurie vaikai jau buvo skaitę šią knygelę, tačiau visiems buvo smalsu: kokia gi ta lapė. Dar prieš pradedant skaityti vaikai ją įvardino kaip gudrią, gražią, oranžinę, smalsią, gaudančią vištas…

Vaikai ne tik atidžiai klausėsi pasakojimo, bet ir aktyviai jame dalyvavo: pasikartojo raideles, sudėliojo žodį LAPĖ, prisiminė sąvokas: ilgas – trumpas, kryptis: aukštyn, žemyn, kairėn dešinėn, pirmyn, atgal. Nepamiršome ir skaičių: skaičiavome raides žodyje, vaikus grupėje, mandarinus.

Aptarėme veikėjus, kiekvienas išsirinkome labiausiai sau patinkantį. Veiklą vaikai tęsė su mokytoja Laima: piešė patinkantį veikėją, gamino lėlytes lėlių teatrui ir patys suvaidino girdėtą pasaką.

Veiklos pabaigoje kiekvienas gavo oranžinį laimės kamuolėlį (mandariną), vaišinosi Lapės paliktomis bandelėmis – pyragėliais.

Kaip sakė Lapė: „Dosnumas yra vandenynas“ – džiaugiamės galėję tapti nuostabaus vandenyno dalimi!

Mokytoja Laima Gabrikovičienė ir Deimantė Želvienė

Skip to content