Menu Close

Saulėta ir saldi atsisveikinimo su darželiu šventė

Gegužės pabaiga – ypatingas metas priešmokyklinio ugdymo grupės „Smalsučiai“ ugdytiniams. Tai laikas, kai pinasi džiaugsmas dėl artėjančios naujos pradžios ir lengvas liūdesys paliekant darželį. Šią gražią progą nusprendėme paminėti nekasdieniškai – kartu su tėveliais išvykome  į įspūdžių kupiną kelionę.  Pirmoji mūsų stotelė buvo Kretingos dvaro muziejus. Čia mus pasitiko pati „grafienė“, kuri pakvietė į teminę kelionę dvaro rūmuose. Vaikai ir tėveliai sužinojo, kaip senovėje gyveno grafai, kokias paslaptis slepia dvaro parkas ir Žiemos sodas. Po pažintinės dalies persikėlėme į dvaro saldainių dirbtuves. Čia sužinojome karamelinių saldainių gaminimo paslaptis. Kiekvienas savo rankomis susukome ir suformavome ant pagaliuko savo svajonių ledinukus. Namo parsivežėme ne tik saldžių lauktuvių, bet ir patirtį, jog patys geriausi saldumynai – pagaminti savo rankomis. Saldžiai pasistiprinę, vykome į Palangos vaikų žaidimų aikštelę. Čia vaikų energija liejosi per kraštus: dūkimas sūpynėse, čiuožyklose. Tai buvo nuostabus laikas visiems pabūti kartu ir neformaliai pasikalbėti apie prabėgusių metų akimirkas. Esame dėkingos tėveliams už bendrystę, o mūsų būsimiems pirmokams linkime sėkmės pirmoje klasėje.

Skip to content