Linkime, kad sutinkant Rugsėjo 1-ąją stipriausias jausmas būtų pažinimo džiaugsmas. Kartu su mokykliniu skambučiu prasidės ir nesibaigiantys atradimai, painios mįslės ir netikėti atsakymai. Tai asmenybės tobulėjimo metas. Tegul ši gražiausia rudens šventė įkvėps visus naujiems siekiams ir kūrybai.
Mokyklos administracija
Visų mokyklos mokinių ir tėvelių žiniai!!!
Rugsėjo pirmąją į mokyklą renkamės 8.30 val. susitikimui su klasės auklėtojais.
9.00 val. visa mokyklos bendruomenė iškilminga eisena keliaus į Vėžaičių bažnyčią, kur 9.30 val. bus aukojamos šv. Mišios.
Priešmokyklinių grupių vaikai pas savo auklėtojas renkasi 10.15 val.
10.30val. vyks mokslo metų pradžios šventė mokykloje.
Šventės pradžia Girininkų pradinio ugdymo skyriuje 9.00 val.
Mokiniai bus pavėžėjami nuo 7.30 val. iš įprastinių vietų.
IKI SUSITIKIMO!!!