Menu Close

Sveikata per gamtą ir judėjimą! 

Vėžaičių pagrindinėje mokykloje pavasaris prasidėjo aktyviai! Jau trečius metus iš eilės mokyklos visuomenės sveikatos specialistė sukvietė mokinius į tradicinį žygį miške. Šįkart žaliaisiais takais žengė net keturios klasės – 1b, 3b, 4a ir 6a!

Kiekviena grupė patyrė unikalų nuotykį:
1b pirmokai – drąsiai ir kantriai įveikė savo patį pirmąjį maršrutą, o smagiausia dalimi tapo… užkandžių stotelės!
3b trečiokai – tapo tikrais žolininkais! Ragavo jaunų liepų lapelių, miško česnakų ir mokėsi juos atskirti nuo nuodingų pakalnučių.
4a ketvirtokai – mišką pavertė klase po atviru dangumi. Su mokytoja Daiva spręsdami klausimynus, jie pritaikė visas gamtos mokslų žinias.
6a šeštokai – su biologijos mokytoja Elena įveikė ilgiausią trasą, pasiekė nuostabų slėnį ir pagal paliktus ženklus spėliojo, kokie gyvūnai čia lankosi.

Judėjimas, grynas oras ir stiprėjantis ryšys su gamta – geriausias receptas sveikatai ir gerai nuotaikai!  Ačiū vadovams ir mokytojams už nuostabias patirtis!

Skip to content