Mūsų mokykla – naujovių ieškanti mokykla. Tėvų-mokytojų-mokinių forumas „Kuriame saugią mokyklą” – tai dar vienas žingsnis netradiciškai suburti mokyklos bendruomenę sprendžiant aktualias jai problemas.
Gausus ir aktyvus mokyklos bendruomenės narių dalyvavimas suteikė idėjų ir įkvėpimo naujoms bendradarbiavimo formoms, kuriant saugią ir patrauklią mokyklą.
Dėkoju visiems forumo dalyviams ir organizatoriams už turiningą ir prasmingą renginį.
Direktorė



































