Menu Close

MES VĖL PIRMI. SVEIKINIMAI!!!

Šaltą balandžio 23 d. rytmetį į Vėžaičių pagrindinę mokyklą rinkosi Klaipėdos rajono mokiniai pasitikrinti savo informatikos ir informacinių technologijų žinių konkurse ,,Baitukas-2024“. Jie atsakinėjo į teorinius informacinių technologijų klausimus, atliko praktines užduotis Word, PowerPoint ir Excel programomis. Atlikę užduotis, dalyvavo dailės mokytojos organizuojamoje edukacijoje, kurios metu vėlė iš vilnos.
Mokytojai ne tik tikrino mokinių darbus, bet ir dalijosi patirtimi su kolegomis – pristatė dirbtinio intelekto, Tinkercad, FlipaClip, Clip Studio Paint, CapCut programų galimybes. Taip pat nagrinėjo Ugdymo turinio integralumą informatikos pamokose.
Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog I vieta jau antrus metus atiteko Vėžaičių pagrindinės mokyklos komandai, kuriai atstovavo Jonas Samoškis ir Domantas Butkus. II vieta – Kretingalės, o III – Endriejavo pagrindinės mokyklos komandai. Prizinių vietų laimėtojai apdovanoti Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus dovanomis bei konkursą organizavusios mokyklos atminimo dovanėlėmis.
Sėkmės kituose konkursuose ir olimpiadose!
Skip to content