Naujienos
- TITULINIS
- NAUJIENOS
- APIE MOKYKLĄ
- STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
- TEISINĖ INFORMACIJA
- VEIKLOS SRITYS
- PASLAUGOS
- ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
- KORUPCIJOS PREVENCIJA
- ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
- NAUDINGOS NUORODOS




Partneriai





Apklausos

Didžiuojamės visais dalyviais
Veiviržėnų slėnyje vykusiame krose netrūko geros nuotaikos, sportinio azarto ir gražių emocijų. Renginyje dalyvavo net 14 mokyklų komandos, kurios varžėsi dėl geriausių rezultatų ir garbingų

Jaunieji Vėžaičių ir Rietavo žygeiviai įveikė iššūkių kupiną trasą
Siekiant stiprinti pozityvius santykius ir bendradarbiavimą tarp visuomenės sveikatos specialistų bei ugdymo įstaigų, suorganizuotas bendras Vėžaičių pagrindinės mokyklos ir Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos ketvirtokų žygis.

Merginų klubas „Be filtrų“ – erdvė būti savimi
Mokykloje vasario-gegužės men. veikė aštuntokių merginų klubas „Be filtrų“. Tai vieta, kur merginos gali laisvai kalbėti, kurti ir būti savimi be jokių kaukių ar vaidmenų.
Šeimos diena: kūryba, šiluma, bendrystė
Gegužės 15 dieną Vėžaičių pagrindinėje mokykloje vyko jauki ir šilta „Šeimos diena: kūryba, šiluma, bendrystė“. 1–4 klasių mokiniai dalyvavo kūrybinėse veiklose „Kuriu, dovanoju, dėkoju šeimai“

Sėkmė dailyraščio konkurse
Gegužės 14 dieną Gargždų „Minijos“ progimnazijoje vyko dailyraščio konkursas. Jame mūsų mokyklai atstovavo 6a klasės mokinės Monika Šepikaitė, Rugilė Kumpytė ir Giedrė Nakrevičiūtė bei 8b

Tirk, atrask ir būsi pastebėtas
,,Tirk, atrask ir būsi pastebėtas’’. Šioje patyriminėje veikloje, kurią organizavo Veiviržėnų J. Šaulio gimnazija sudalyvavo 7 kl. mokiniai: Justė Kapočiūtė, Dominykas Idzelis, Aistė Srėbaliūtė ir

Sveikata per gamtą ir judėjimą!
Vėžaičių pagrindinėje mokykloje pavasaris prasidėjo aktyviai! Jau trečius metus iš eilės mokyklos visuomenės sveikatos specialistė sukvietė mokinius į tradicinį žygį miške. Šįkart žaliaisiais takais žengė

Jaunųjų tyrėjų laboratorija
Priešmokyklinio ugdymo grupės „Smalsučiai“ vaikai turėjo unikalią galimybę trumpam tapti medicinos biologais ir savo akimis išvysti tai, kas paprastai lieka nematoma. Viena įdomiausių užsiėmimo dalių

Spalvos, emocijos ir kūryba vienoje veikloje!
Priešmokyklinukai kartu su mokyklos psichologe dalyvavo smagioje edukacijoje „Kuriame spalvas – dažome ryžius. Kuriame jausmų paveikslą“. Mažieji ne tik kūrė spalvingus darbelius, bet ir mokėsi

Pažintinės žuvininkystės programos „Išauginta Europos Sąjungoje“ veiklos tęsiasi!
Gegužės 11 d. mokykloje lankėsi lektorė, kuri 4 b klasės mokiniams suteikė įdomių ir naudingų žinių apie žuvį, akvakultūrą bei sveiką mitybą. Mokiniai sužinojo, iš
Abipusis ryšys
Atsiliepimai apie mūsų mokyklą
Mums labai svarbi jūsų nuomonė, nes tikime, kad viskas, kas geriausia yra sukuriama bendromis pastangomis, todėl maloniai Jūsų prašome pasidalinti savo mintimis, išsakyti pastabas, o gal tiesiog pagirti kurį nors mūsų mokyklos narį