Birželio 1-ąją Vėžaičių pagrindinėje mokykloje šurmuliavo džiugus judesys. Minint Sveikatos dieną, mokykloje vyko įvairūs sveikatinimosi užsiėmimai. Mokyklos sveikatos ambasadorės paruošė specialią stotelę sveikos mitybos tema, o į svečius atvykę Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai moksleiviams pristatė įtraukiančias bei naudingas edukacijas apie fizinį aktyvumą.
Užsiėmimų metu vaikai išbandė jėgas ir sumanumą trijose aktyviose zonose:
- Reakcijos lavinimas: moksleiviai azartiškai varžėsi tarpusavyje, kas greičiau nuspaus šviečiančius akmenukus ir surinks daugiausiai taškų.
- Jėgos matavimas: specialiu dinamometru vaikai smalsiai matavo savo rankų spaudimo jėgą.
- Pojūčių iššūkis: naudodami skirtingų paviršių „Tactile“ sensorinius diskus, moksleiviai tikrino ir lavino savo lytėjimo pojūčius bei reakciją.
Šventinę nuotaiką dar labiau nuspalvino mokyklos jaunieji sveikatos ambasadoriai, kurie visiems norintiems vaikams piešė ant veidukų. Visi moksleiviai aktyviai įsitraukė į veiklas, patyrė daug teigiamų emocijų ir prasmingai pradėjo vasarą.
Nuoširdžiai dėkojame Klaipėdos rajono visuomenės sveikatos biurui ir atvykusioms sveikatos specialistėms už suorganizuotas įdomias bei vertingas veiklas!
Informaciją parengė Dovilė Savickienė, Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti pareigas Vėžaičių mokykloje




























