Menu Close

Sveikatingumo diena

Vasarą 5-10 klasių mokiniai pasitiko mąstydami, sportuodami, bendraudami ir mėgaudamiesi ypatingu oru. Dienos pradžioje dalyvavo pabėgimo klasėje „Komandos kodas: sveikata“. Dalykų mokytojai buvo paruošę įvairių užduočių, susijusių su sveika gyvensena. Išsprendę visus galvosūkius, mokiniai susipažino su Klaipėdos rajono visuomenės sveikatos biuro organizuotomis veiklomis. Ypač smagu buvo stebėti tinklinio rungtynes, kuriose jėgas išbandė tiek mokiniai, tiek mokytojai. Po aktyvių veiklų ilsėjosi, aptarė dienos iššūkius bei džiaugsmus ir, žinoma, vaišinosi ant grilio keptais skanėstais. Gera savijauta gimsta iš judėjimo, teigiamų minčių bei gerų draugų šalia!

Skip to content